Tüm Saç Renkleri

Elie Saab ve Tasarımları

Dünyada tasarladığı gelinlik ve abiyelerle sıkça kendisinden bahsettiren Elie Saab, Lübnanlı bir moda tasarımcısıdır.

Aslında Arap asıllı olan ve Lübnan’da doğan ve büyüyen ünlü modacı, modaya olan tutkusu gerçekleştirebilmek için İtalya’nın Milano şehrine taşınarak moda eğitimini burada tamamlamış. U

zun yıllardır birçok büyük defilede yer alan Saab aynı zamanda Ulusal İtalya Moda Konseyine kabul edilmiş ilk İtalyan asıllı olmayan modacıdır. Elli Saab, doğu ve batı kültürünü tafta, organze ve saten gibi akışkan kumaşlar kullanarak sentezleyerek tasarım yapan bir modacıdır.

Ünlü moda dehasınn tasarımları incelendiğinde altın ve kristal gibi malzemelerin sıkça kullanıldığı ve el işlemelerinin önemli yer tuttuğu görülmektir. Elie Saab’ın hot couture elbiseleri Taylor Swift, Beyonce ve Jennifer Lopez gibi dünyaca ünlü şarkıcılar tarafından da tercih edilmektedir.

Elie Saab Gelinklik Tasarımları

elie saab ve tasarımları 1
elie saab ve tasarımları 2
elie saab ve tasarımları 3
elie saab ve tasarımları 4
elie saab ve tasarımları
@eliesaabworld

4 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et