Tüm Saç Renkleri

36 Ekose Etek Kombin Önerisi

Ekose etek, renklerdeki dikey ve yatay çizgilerden oluşan kare ve dikdörtgen şekillerin hakim olduğu kumaşlar olarak bilinmektedir. Ekose kumaşından yapılan etekler özellikle sonbahar ve kış aylarında oldukça sık kullanılmaktadırlar. Farklı amaçlarla üretilmiş etekler şu şekillerde kombinlenmelidir.

Uzun Ekose Etekler

Bacak boyunu kestiği için etek boyuna kadar uzayan çizmelerle kullanılmalıdır. Bu tip eteklerin tamamlayıcıları ise pastel renklerde gömleklerdir.

Kısa Ekose Etekler

Özellikle bacak boyuna güvenen hanımlar tarafından tercih edilmelidir.Bu kısa etekler genelde spor kombinlerinde tişörtlerle birlikte kullanılırlar.

Ekose Ceket Takımlar

Özel ve resmi günlerde stilettolarla tercih edebileceğiniz takımlardır. Bu tip takımlara farklı renklerdeki fularlar çok uyumludur.

Kışlık Ekose Etekler

Soğuk havalarda en çok tercih edilen kışlık bu etekler, şık bluzlarla, botlarla ve yerlere kadar uzayan mantolarla kullanılmalıdır.

Mini Ekose Etek Kombinleri

Yaz-Kış giyilebilen çok kullanışlı, rahat, modern ve göze hitap eden bir eşya. Ekosenin özellikle mini eteklerde modası hiç geçmez. Bu etekler denildiği zaman aklımıza genel olarak yurtdışında olan liseli ya da kolejli kızlar geliyor.

Ekose Etek

Zaten bu moda yurtdışındaki liselilerin/kolejlilerin üniformalarından başlamıştır daha sonra da bazı tasarımcılar ekose etekler, gömlekler tasarlanmıştır ve günlük hayatta kullanılmaya başlanmıştır.

Ekose Etek

İncelemenizi tavsiye ederiz, Mini eteklerin nasıl kombinlenir?

EkoseEtek (2)
EkoseEtek (3)
EkoseEtek (4)
EkoseEtek (5)
EkoseEtek (6)
EkoseEtek (7)
EkoseEtek (8)
EkoseEtek (9)
EkoseEtek (10)
EkoseEtek (11)
EkoseEtek (12)
EkoseEtek (13)
EkoseEtek (14)
EkoseEtek (15)
EkoseEtek (16)
EkoseEtek (17)
EkoseEtek (18)
EkoseEtek (19)
EkoseEtek (20)
EkoseEtek (21)
EkoseEtek (24)
EkoseEtek (25)
EkoseEtek (26)
EkoseEtek (27)
EkoseEtek (28)
EkoseEtek (30)
EkoseEtek (31)
EkoseEtek (32)
EkoseEtek (33)
EkoseEtek (34)
EkoseEtek (35)
EkoseEtek (36)
EkoseEtek (37)
EkoseEtek (38)

1 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et