Tüm Saç Renkleri

Chanel Güneş Gözlüğü Modelleri

Özellikle makyaj ürünleri ile Türkiye’de tanınan Chanel’in oldukça abartılı, dikkat çekici gözlük tasarımları sunduğunu biliyoruz. Chanel gözlük modellerini internette alışveriş sitelerinden satın almanızı önermiyorum. Zira bu markanın tüm ürünlerinin sahtesi her yerde satılmakta. 2019 fiyatları ile orjinal bir Chanel marka güneş gözlüğünün fiyatının ise 1.500 tl ile 3.000 tl arasında olduğunu belirtelim.

2. El satılan Chanel güneş sözlüğü modellerine de dikkat etmekte fayda var. Zaten ikinci el de olsa 200 tl’nin altında satılan bir gözlük orjinal olamaz.

chanel güneş gözlüğü modelleri 1
chanel güneş gözlüğü modelleri 2

Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi genellikle kokoş diye tabir ettiğimiz fazla süslü püslü ve avangart tarzda giyinen kadınların tercih ettiği bir marka.

chanel güneş gözlüğü modelleri 3
chanel güneş gözlüğü modelleri 4
chanel güneş gözlüğü modelleri 5
chanel güneş gözlüğü modelleri 6
chanel güneş gözlüğü modelleri 7
chanel güneş gözlüğü modelleri 8
chanel güneş gözlüğü modelleri 9
chanel güneş gözlüğü modelleri 10
chanel güneş gözlüğü modelleri 11
chanel güneş gözlüğü modelleri 12
chanel güneş gözlüğü modelleri 13
chanel güneş gözlüğü modelleri 14
chanel güneş gözlüğü modelleri 15

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et