Tüm Saç Renkleri

Bralette Nedir? Nasıl Kombinlenir?

Bralettes sütyenler, normal sütyenlerden farklı olarak likralı gibi vücudu saran kumaşlardan üretilmektedirler. Kullanımı oldukça rahat olan bu iç giyim ürünleri, aynı zamanda çok şık durdukları için son yıllarda kadınlar arasında yaygın olarak kullanılmaktadır. Genelde dantel görünümlere sahip oldukları için, birkaç düğmesi açılarak kullanılan gömlekler içinde çok şık durmaktadır.

Günümüzde modanın evrilmesi ve gelişmesi ile birlikte iç giyim sektörü de bu durumdan oldukça etkilenmiştir. Eski tip destekli, kalın kumaşlı ve kazık gibi duran rahatsız sütyenlerin yerine bralette denilen ince kumaşlı farklı renk ve desenlere sahip sütyenler gelmiştir.

Bralettes Bikini

Bu bikiniler son yıllarda oldukça popüler olmuş bikini üstleridir. Çok çeşitli renklerde ve desenlere üretilen bikinilerin alt kısımlarında herhangi bir destek olmadığı için aktif olarak yüzme sırasında herhangi rahatsızlık hissettirmemektedir. Her yıl bütün yerli ve yabancı iç giyim firmalarının hazırlamış olduğu en az bir adet koleksiyon bulunmaktadır. Bu nedenle her bütçeye uyan farklı türlerde bu mayolardan bulmak mümkündür.

Bralette Sütyen Kombinleri

Yaz ayları uzunca bir süre devam edecek gibi görünüyor. Bikini tarzında olan bu kıyafetler body gibi vücudu sarmakta. Farklı pek çok tarzı var ve özellikle yaz aylarında sahil beldelerinde, plajlarda ve gece kombinlerinde sıklıkla tercih edilmekte.

bralette-kombin-17
bralette-kombin-16
bralette-kombin-15
bralette-kombin-14
bralette-kombin-13
bralette-kombin-12
bralette-kombin-11
bralette-kombin-10
bralette-kombin-9
bralette-kombin-8
bralette-kombin-7
bralette-kombin-6
bralette-kombin-5
bralette-kombin-4
bralette-kombin-3
bralette-kombin-2
bralette-kombin-1

4 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et