Tüm Saç Renkleri

Beli ince Gösteren Kıyafetler ve Giyim Önerileri

Belinizi ince gösteren kıyafet giydiğinizde hem daha uzun boylu hem de daha zayıf olarak gözükürsünüz. Belinizi ince göstermek için yapabileceğiniz en basit şey, kemer veya kuşak gibi bel bölgesini daraltan, kombinlere uyumlu farklı aksesuarlar tercih etmektir. Hazırlamış olduğunuz kombinleri üzerinizde daha güzel gözükmesini sağlamak için yapılacak numaralardan bir tanesi belinizi ince göstermektir.

beli-ince-gosteren-elbiseler

Belinizi İnce Gösteren Kıyafet Türleri Nelerdir?

Belinizi ince gösteren kıyafetlerden biri uzun tulumlardır. Kesim ve kalıp olarak bele oturan ve belden sonra bollaşan uzun tulumlar yüksek topuklu ayakkabılarla giyildiğinde, belinizi oldukça ince gösterecektir. Başka bir giyim önerisi ise, etekleri uçuşan şifon elbiselerdir. Bu tip elbiseler bir kemer ile tercih edildiğinde, elbisenin etek kısımları daha hacimli duracağı için bel bölgeniz daha ince duracaktır. Belinizi ince gösterecek başka bir giyim ürünü ise yüksek belli pantolonlardır. Bu tip pantolonlar bel oyuğuna oturarak, bacak boyunuzu oldukça uzatacaktır. Bu sayede hem daha zayıf duracaksınız hem de belinizin inceliği belli olacaktır.

bayanlar-icin-klasik-erkek-kesim-kisa-sac-kesimleri-20141

Belinizi olduğundan daha ince göstermek istiyorsanız bunun için uygulayabileceğiniz çeşitli yöntemler mevcuttur. Örneğin; elbise ya da etek veyahut da tunik tercih ettiğinizde mutlaka beliniz de kemer kullanmalısınız. Bunun dışında beli ince gösteren kıvrım hatları olan bandaj elbiseler giymeniz de bunu etkileyecektir.

beli-daha-ince-gosteren-pantolon

Ayrıca yüksek bel pantolonlarda belinizi olduğundan ince gösterir. Yüksek bel kabarık mini etekleri de belinizi ince göstermesi için tercih edebilirsiniz. Ancak bu yalnızca bel bölgesinde sorun yaşayan bayanlar için geçerlidir. Onun dışında normalde büyük beden bayanlarda bunların uygulanması tavsiye edilmez.

beli-ince-gosteren-elbise-modelleri
beli-ince-gosteren-kiyafet-kombinleri
beli-ince-gosteren-kiyafetler
beli-ince-gosteren-kiyefetler
beli-ince-gosteren-pantolon-modelleri
beli-kalin-olanlar-nasil-giyinmeli
bel-nasil-ince-gozukur
ince-belli-gosteren-etek-modelleri
incecik-bir-bel-goruntusu-icin-6-oneri-01
incecik-bir-bel-goruntusu-icin-6-oneri-03
incecik-bir-bel-goruntusu-icin-6-oneri-07
incecik-bir-bel-goruntusu-icin-6-oneri-08

4 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et