Tüm Saç Renkleri

Bal Rengi Saç Boyaları

Kimlere Yakışır?

Sıcak renkler tercih eden kadınların favorisi bal rengi saç son yıllarda çoğu kuaförün de tercihi haline geldi. Özellikle ombreli saçlardaki uyumlu duruşu ile geniş bir kitleye hitap eden bal rengi, beyaz tenli kişilere hareketli ve canlı bir görünüm kazandırıyor.

Nasıl Elde Edilir?

Genel olarak beyaz tenli ve açık kumral kadınlara daha çok yakışan bal rengini elde etmeniz için saç renginizin çok koyu tonlarda olmaması gerekiyor. Eğer koyu tonlarda saç rengine sahipseniz ilk olarak kuaförde saç renginizi açtırmanız gerekiyor. Tabi saçlarınıza zarar vermemek için çok koyu tonlardan çok açık tonlara geçiş yapmamanızı öneririz. Saç renginizi açtırdıktan sonra ister evde kendiniz boyayarak, isterseniz kuaförde boyatarak bal rengi saçlara sahip olabilirsiniz. Saç renginiz çok koyu tonlarda değilse zaten açtırmanızı gerektirecek bir durumla karşılaşmazsınız.

Bal Rengi Saç Boyaları ve Numaraları Nelerdir?

Saçlarınızı evde kendiniz boyamak istiyorsanız ilk olarak kaliteli ve güvenilir bir boya temin etmeniz gerekiyor. Loreal Paris Excellence Creme 7.31 numaralı bal peteği rengi, Loreal Paris Casting Creme Gloss 832 numaralı bal köpüğü rengi, Palette Natural 8.0 numaralı bal köpüğü rengi, Farmacolor 8.3 numaralı bal köpüğü rengi, Garnier Olia 8.43 bal köpüğü rengi ve Naturalis 7.32 numaralı bal kumral rengi saç boyaları ile güvenilir bir şekilde saçlarınızı boyayabilirsiniz.

Saçlarınızı sizler de bu şekilde bal rengi tonlarına boyayarak sıcak renklerin tadını çıkarabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et