Tüm Saç Renkleri

25 Bayan Renkli Desenli Kot Modeli

Bayanların gardırobunun vazgeçilmez parçaları arasında yer alan kot pantolonlar yaz aylarında daha renkli parçalardan tercih ediliyor. Orijinal tek renk pantolonları kombinlemek her ne kadar daha kolay olsa da daha kusursuz bir görüntüyü renkli pantolonlar ile de elde edebilirsiniz.


Bu tür pantolonları kombinleyebilmenin en basit yolu daha sade yani nötr tonlarda üst tercih etmektir. Tabi renkleri birleştirme konusunda usta olduğunuzu düşünüyorsanız renkli pantolonların üzerine daha farklı bluz ya da tişörtlerde kombinleyebilirsiniz.


Buz mavisi bir pantolon ile genellikle daha sade ve yaz aylarının vazgeçilmezi beyaz tişörtler kullanılmaktadır. Sarı pantolon ile ise daha çok siyah tek renk bluzların tercih edilmesi kusursuz bir görüntü elde edilmesini sağlar. Mavi renk bir pantolon ile ise kot gömlekleri kombinleyebilirsiniz ama bu gömleklerin daha açık renk olmasına dikkat ediniz. Yaz aylarında en çok dikkat çeken renklerden biri ise kırmızıdır. Kırmızı pantolonlar ile ise beyaz tişört ya da bluzları tercih edebilirsiniz.

Renkli Desenli Kot Pantolon Modelleri

renkli_desenli_kot_12
renkli_desenli_kot_11
renkli_desenli_kot_10
renkli_desenli_kot_9
renkli_desenli_kot_8
renkli_desenli_kot_7
renkli_desenli_kot_6
renkli_desenli_kot_5
renkli_desenli_kot_4
renkli_desenli_kot_3
renkli_desenli_kot_2
renkli_desenli_kot_1
colored-jeans-2
colored-jeans-1
colored-jeans

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et