Tüm Saç Renkleri

2019 Tarık Ediz Abiye – Nişan Elbiseleri

2019 Tarık Ediz Koleksiyonundan tam 40 Adet En güzel Abiye ve gece elbiselerini bu konuda derledik.

2019 Abiye Elbiseler

Tarık Ediz benim en sevdiğim Modacıların başında geliyor. Dünya çapında da çok başarılı olan Ediz’in 2019 Balo, Abiye , Gece ve Nişan elbise Modellerini tek bir konu altında derliyorum. Fiyatlarını inanın ben de bilmiyorum çünkü Web sitesinde açıklanmadığı gibi internet ortamında da satışı yok. Ancak abiye elbiseleri Tarık Ediz satış noktalarından satın alabilirsiniz.

Mezuniyet

Mezuniyet elbiseleri içinde pek çok alternatif elbise modeli bulabilirsiniz. Salon’da balo şeklinde ya da mezuniyet partisi için parti elbiseleri. Tarık ediz’in özellikle nişanlık ve mezuniyet balosu elbiseleri çok başarılı.

Düğün Elbiseleri

Bu elbiselerin pek çoğunu düğünlerde de kullanabilirsiniz. Lacivert, bej, turkuaz gibi renklerin sıklıkla kullanıldığı bu koleksiyonda bazı elbiselerin örneğin alttaki elbisenin ütüsüz olması bilinçli bir seçim mi açıkçası bilemedim.

Balo Elbiseleri

Özellikle balo elbiseleri tarzında pek çok tasarım bulunmakta, bu kategori altında sunmadığımız pek çok elbiseyi de balo elbisesi olarak kullanabilirsiniz.

Nişan ve Söz Elbiseleri

Özellikle Nişan ve Söz için son derece ideal elbiseler bulmak mümkün. Fiyatlarını açıkçası ben de bilmiyorum ancak İstanbul’da ve dünyanın pek çok ülkesinde satış noktaları bulunmaktadır.

Tarık Ediz’in Resmi web sitesi ve tüm abiye (gece) ve parti elbiselerine buradan bakabilirsiniz.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5671 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (2 yorum)
MELEK ERCAN
MELEK ERCAN Cevapla
- 17:46

Alttan beşinci pudra rengi elbiseye nasıl ulaşabilirim? Teşekkür ederim.

    admin
    admin Cevapla
    - 18:23

    Kendi resmi sitesinde satışı Yok melek hanım. Ama Bulunduğunuz bölgede mağaza yada satış mağazası mutlaka vardır diye düşünüyorum.
    https://www.bakimlikadin.net/2014/09/14/tarik-ediz-magazalari-satis-noktalari-adres-ve-telefon-numaralari/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara