Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

2018 Kışlık Kazak Modelleri

2018 yılı diğer yıllara göre mevsim normallerinin üstünde bir sıcaklıkta. Dolayısı ise kışın sert soğuk günlerini çok fazla hissettiğimiz söylenemez. 2018 Kışlık kazakları özellikle kollarda geniş ve salaş kesimler ama bel kısmı ince ve kısa bir stil ile karşımıza çıkıyor. Hem Oversize ( boyfriend ya da salaş kazak da diyebiliriz) Yani bedenin olması gerektiğinden bir kaç beden üstü giyim tarzı 2018 kış sezonunda özellikle kazaklarda oldukça fazla göze çarpıyor.

2018 Kış Sezonunda kollar hep büyük

Özel olarak tasarlanan bu  kazak modellerinde ön ve arka kısmı bedeni saran ve bele kadar oturan kesimlerde olsa da kol kısımları olması gerektiğinden daha büyük ve geniş bir tasarımla yapılarak farklı bir tarzın yaratıldığı kazaklarda bu salaş kazakların çok hoş göründüğünü söylemek mümkün.

2018’de tek renk tercih ediliyor

Renkli ve desenli kazaklar neredeyse göremiyoruz artık. Bunun yerine farklılıklar daha çok kazakların duruş ve kesimlerinde ortaya çıkıyor. Renk olarak  Menekşe moru pastel tonlar ve  gri daha çok tercih ediliyor. İşte sizin için seçtiğimiz bu sezonun kış ve bahar aylarında sıklıkla tercih edebileceğiniz kazak modelleri.

 

 

Yazar Hakkında
Toplam 5296 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Örgü Şiş Kazak Örneği ve Modelleri
En Güzel 100 Örgü Kazak Modelleri
İlkbahar Kazak Modelleri
Kışlık Kazak Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara