Tüm Saç Renkleri

Zincirli Yüzük Modelleri

Bu yıl yüzük modellerinde özellikle zincirli modeller dikkat çekiyor. Zincirli yüzük modelleri ya yanyana iki parmağa takılarak arada zincirlerin göründüğü şekilde kullanılabilir ya da parmağın ön ve arka eklemine takılarak tek parmakta kullanılabilir. Zincirli yüzük modelleri genel olarak yalnızca metal şekilleriyle karşımıza çıkmakta. Taşlı modeller zincirli yüzüklerde tercih edilmiyor. Bu yüzük modeller 2014 sezonun en trend yüzük modelleri arasında yer almakta. Sizler için seçtiğimiz en iddialı zincirli yüzük modellerini görsellerimizden inceleyebilirsiniz.

trend-zincirli-yuzukler 1 trend-zincirli-yuzukler 2 trend-zincirli-yuzukler 3 trend-zincirli-yuzukler 4

trend-zincirli-yuzukler 6 trend-zincirli-yuzukler 8
trend-zincirli-yuzukler 9 trend-zincirli-yuzukler

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et