Tüm Saç Renkleri

Türbanlı Gelinbaşı Modelleri

Tesettür kullanmasam bile türbanlı gelinbaşı modellerine bayılıyorum. Otantik görünüm veren takı ve bağlama yöntemleri ile bu özel gününüzde harikalar yaratabilirsiniz. Ben şahsen türbanın kendisinden süs yapılmasını görsel olarak pek sevmiyorum ancak albümümüzde paylaştığım aksesuarlardan kullanarak çeşitlilik yaratabilirsiniz.

 

2013_tsetturlu_gelin_basi_modelleri9 2013-tesettür-gelin-başı gelin_basi_kapali_031 gelin_basi_kapali_034

gelin_basi_kapali_080 gelin_basi_kapali_0211
gelin_basi_kapali_0551 gelin baþý türban tasarým gelin-başı hijab-scarves-and-veil-styles-by-jailan-atef-picture-8-570x315 jailan-atef-tesettürlü-gelin-başı-modelleri-2011-11 tesetturlu_gelin_basi_modeli
tesettür-gelin-başı-2013-8 tesettürlü-gelin-başı-modeli tesettürlü-gelin-başı-modelleri-14 turban_gelin_basi turbanli-gelin-basi-modeli-1 turbanli-gelin-basi-modeli-6 2011-turbanli-gelinbasi-modelleri-5 - kopya 2011-turbanli-gelinbasi-modelleri-6 - kopya

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et