Tüm Saç Renkleri

Örümcek Ağı Estetiği

Ameliyatsız yüz germe işlemlerinden biri olan örümcek ağı, yüze form kazandırma ve yüzün canlandırılması işlemlerini kapsar. Yer çekimi etkisine ve yaşın ilerlemesine bağlı olarak yüz kısmında oluşan ince çizgiler bazı koşullara bağlı olarak daha da derinleşebilir. Bu anlamda gerekli koşullar altında uzman kişiler tarafından örümcek ağı estetiğinin uygulanması yapılabilir.

örümcek ağı estetiği 1

Örümcek Ağı Estetiği Nedir?

Örümcek ağı estetiği, yüzde oluşan ince çizgilerin sağlıksız beslenme, sık kilo alıp verme ve kötü hava koşullarına bağlı olarak derinleşmesine karşı yüzün canlanmasını sağlayacak germe işleminin yapılmasını kapsar. Bu süreç sadece yüz bölgesinde değil aynı zamanda gıdık kısmında ve yanak kısımlarında da oluşabilir. Yüzde oluşan değişimlerin örümcek tekniği ile giderilmesi ve yüzün eski formunu tekrar kazanması mümkündür.

Kimlere Uygulanır?

Örümcek ağı estetiği genel olarak yüzünde kırışıklıklar bulunan, sarkma problemleri yaşayan ve dudak ve ağız çevresinde kayıplar yaşayan kişilere uygulanabilir. Bunların haricinde çene altı çizgisi çok öne çıkmış ve gıdık bölümü belirginleşmiş olan kişilere uygulanabilir. Bu problemleri yaşayan kişiler örümcek ağı estetiği yöntemi ile ameliyatsız bir şekilde sorunlarından kurtulabilir.

Örümcek Ağı Estetiği Avantajları Nelerdir?

Diğer yöntemlere oranla daha fazla avantajı bulunan örümcek ağı estetiği yönteminin avantajları şunlardır:

  • Problemlere karşı hızlı çözümler sunar.
  • Acısız bir tedavi yöntemidir.
  • Uygulamadan sonra kişilerin yüzünde herhangi bir iz kalmaz.
  • İşlemin ardından kişilerin dinlenmesine gerek yoktur. Uygulamadan sonra anında eski hayata dönülebilir.
  • Zaman içerisinde eridiği için tedavi esnasında sağlıklı ipler ile işlem yapılır.
  • Etkisi yok olduktan sonra tekrar yapılabilir.
  • Ciltte bulunan kolajen üretimine katkı sağlar.
  • Basit ve risk içermeyen bir yöntemdir. Yan etkisi yoktur ve özellikle ince çizgiler ve kırışıklıklar için direk etki etme özelliği vardır.

Siz de örümcek ağı estetiği ve diğer tedaviler hakkında bilgi almak istiyorsanız www.monosaglik.com sitesini ziyaret edebilir, bütün yöntemler hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Soru ve sorunlarınız için sitede bulunan ilgili kısımlara istediklerinizi iletebilir, uzman kadrosu ile size hizmet veren Mono sağlık hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et