Tüm Saç Renkleri

Laser Bra Lift: Lazerle Göğüs Sarkmasını ve Göğüs Küçültme Yöntemi

laser bra lift: lazerle göğüs sarkmasını ve göğüs küçültme yöntemi 1Başta Amerika olmak üzere yüz binlerce kadın çeşitli nedenler ile sarkan memelerinin ( göğüslerinin ) daha güzel ve estetik görünmesi için göğüs gerdirme ve küçültme ameliyatına ilgi göstermekte. Aslında Göğüs gerdirme amaliyatını bir nevi göğüs küçültme ameliyatı olarak tanımlamak mümkündür. Zira göğüs bölgesine hiç bir yabancı madde eklenmediği gibi ameliyat sırasında bıçak, neşter kullanılmamaktadır.  Ancak Göğüsün alt kısımlarında başta bir iz bulunmakla birlikte bu iz zamanla geçmektedir.

Laser Bra Lift Yöntemi Nedir?

Los Angeles’da bir plastik cerrah merkezinin başında yar alan Grant Stevens’ın geliştirdiği bir yöntem olan Laser Bra Lift en basit tabiri ile lazer yöntemi ile göğüsünüzde yer alan deriyi daha yeni, daha pürüzsüz daha sıkı ve genç hale getiren ve bunu yaparken de klasik cerrahi yöntemlerin dışında neşter ve bıçak kullanmadan ağrısız ve iz bırakmadan göğüsünüzü sarkıklardan kurtarıp, dik, küçük ve canlı görünmesini sağlamaktadır.

laser bra lift: lazerle göğüs sarkmasını ve göğüs küçültme yöntemi 2

Grant Stevens yüz germe cerrahisinde lazer ile oluşturulan yöntem ile sarkmış cildi inanılmaz derecede başarılı bir şekilde sıkılaştırabildiğine tanık olduktan sonra bu yöntemin göğüsler için de yapılabileceğini düşündü.

Stevens, “Yüzdeki gevşek, kırışık cilt, yüz germe ameliyatı ile birlikte lazer kullandığımızda mükemmel sıkışma ile cevap veriyordu” diye açıkladı.

Bu yöntem “Yüzün çok doğal görünmesini sağlamakta ancak klasik ameliyatda olduğundan daha fazla donuk yaptığını da söyleyebiliriz” Grant Stevens bu durumun meme dokusu için de geçerli olduğunu gördü. Bu prensibi kullanarak, meme dokusu için esas olarak dahili bir destek yapısı olan Stevens Lazer Sütyenini geliştirdi.

Ayrıntılı olarak yapılan operasyonlar öncesi ve sonrasını bu yöntemin kurucusu olan Grant Stevens’ın kendi resmi web sitesinden inceleyebilirsiniz.  Örnek çalışmalar

Bu yöntemin Türkiye’de her hangi bir hekim tarafından uygulanıp uygulanmadığı şu an için netlik kazanmamıştır. Güncel bilgileri buradan sizlere aktaracağıma emin olabilirsiniz.

Göğüs sarkmasının başlıca en büyük nedenleri ise şunlardır: kilo kaybından, yaşlanmadan ve çocuk doğurmasından kaynaklanan

Örnek vakalar:

Büyük, ağır göğüsler nedeniyle boyun, omuz ağrısı ve sütür çentiklerinden muzdarip bu 41 yaşında. 2 aylık anne, 4 aylık anne sütü ile beslenen ve şimdi 38 H sutyen giymiş ve 8 yıl boyunca onları düşürmeyi düşünen Dr. Grant Stevens ile birlikte Laser Bra Breast Reduction’e karar verdi. Ameliyatından sadece 4 ay sonra, artık 38 D sütyen giyiyor, artık boyun ya da omuz ağrısına sahip ve daha küçük ve çok daha rahat göğüsleriyle çok mutlu.

 

 

41 yaşındaki anne, 3 çocuk emzirdikten sonra sarkık göğüsleri yerine daha genç göğüsler istiyor. 3 çocuğun hepsini emdikten sonra, sarkık göğüslerine bakmaktan sıkılmış ve memelerinin daha dik ve güzel görünmesini istemiş. Bilateral Meme Asansörü veya Mastopexy ameliyatı geçirdi ve yeni dik ve diri görünümünü seviyor.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et