implant
Tüm Saç Renkleri

Kısa Bayan Ceket Modelleri

Kısa bayan Ceket modelleri genellikle bel bölgesine kadar uzanan özellikle dar kesim (belinize oturan) tarzlarda üretilmekte. Bolero ile karıştırmamak gerekir zira boleroler daha çok triko tarzında olup göğüs bölgelerine kadar gelmekte. Kısa ceketlerde önemli olan ceketin kol uzunluğu ile kombinin önemi. Dikkat ettiyseniz neredeyse tüm bayanlar fotoğraflarda kol kısımlarını yukarı çekmişler. Bazen uzun kollar çok şık dursa da bu zarif kollarınızı biraz açmak isteyebilirsiniz. beğendiğiniz Ceketin markasını, fiyatını ve nerede satıldığını öğrenmek için yorum atabilirsiniz.kisa-ceket-7 kisa-ceket-8 kisa-ceket-9 kisa-ceket-10

kisa-ceket-11 kisa-ceket-13
kisa-ceket-18 kisa-ceket-19 kisa-ceket-20 kisa-ceket-22 kisa-ceket-29 kisa-ceket-30
kisa-ceket-1 kisa-ceket-2 kisa-ceket-3

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et