Tüm Saç Renkleri

2019 Tesettür Kombinleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

2019 Tesettür kombinleri’ni instagramdan seçtim. Tesettür sokak modasını özellikle sosyal medya’dan aldığım görseller ile sizlere sunmak istiyorum.

2019 yılında sarı ve hardal sarısı, fuşya rengi, menekçe moru gibi renklerin çok sıklıkla kullanıldığını söyleyebiliriz.

Bahar aylarında tesettür giyimde sıklıkla kullanılan ince kap, pardesüler, salaş kazaklar ve yine hırkalar ile birlikte yaza doğru yaklaştıkça uzun gömlekler, ceket ve ince şallar, pantolon ve şifon etekler ile kombin tamamlanabiliyor.

2019’un birbirinden şık elbise modellerini aşağıdaki görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tesettür Kombinleri 2019

2019 yılında giyilen Tesettür modasında neler var hep birlikte bakalım. Öncelikle düğün, nişan sezonu olan ilkbahar ve yaz aylarında tesettür abiye elbiseler de görücüye çıkmakta. Her geçen gün kot/jean yani denim pantolon kullanımı artmakta ama kumaş bol paça pantolonlar, yüksek bel pantolonlar da sıklıkla kullanılmakta.

2019’da çok şık abiye elbiseler görmeye devam edeceğiz gibi görünüyor.

2019 Tesettür Giyim Sokak Modası

Sokak modasında her zaman günlük giyilebilecek rahat, gösterişten uzak ama şık kıyafetler tercih edilmektedir. Gömlek – bluz- pantolon kombinleri en çok tercih edilenlerdir.

Tesettür gelinlik modellerine’de bakmak isteyeceğinizi düşündük. Türkiye’de satılan son derece güzel tasarımlara aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz.

Tesettür giyimde ben gerçekten güzel tasarımların olduğunu ve Türkiye’deki bayanlarında son derece şık giyindiğini, abartılı ölçüler kullanmadığını olabildiğince sade ama şık görünmeye çalıştıklarını gözlemliyorum. Bu konuda Orta doğulu bayanların daha çok makyaja ağırlık verdiğini ve daha sıra dışı kıyafetler giydiğini de söylemek sanırım yanlış olmaz.

Abiye şıklığını sadece elbiseler ile değil Bluz ve etek kombinleri ile de yaratabilirsiniz. Üstelik toplamda 100 tl gibi fiyatlar ile. Yukarıdaki bluz 79 tl ve etek 69 tl’dir.

Bununla birlikte sizlere son olarak En güzel tesettürlü kadınların fotoğraflarını derlediğimiz bir konuyu paylaşmak isteriz. İslam ülkelerinden kapalı bu güzel bayanlar sade ve doğal güzellikleri ile dikkat çekiyor.

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir