implant
Tüm Saç Renkleri

2018 Yılının En güzel 20 Dövme – Tattoo Modeli

2018 yılında yapılan En güzel dövme tattoo modellerini sizler için derledim. Dünyaca ünlü tattoo dövme sanatçılarının hazırladığı bu dövmeler arasında Türkiye’den de Barış Yeşilbaş’ın 4 adet dövmesi yer almakta. Bildiğiniz gibi kendisi New York’un en başarılı Tattoo sanatçıları arasında gösteriliyor.

2018 yılında özellikle kadınlar için son derece güzel tattoo modellerinin yapıldığını, farklı tarzlar, görsel anlayış ve sanat akımlarının da denendiğini özellikle üç boyutlu 3d tasarımlarının dövme dünyasında son derece popüler olduğunu ve bunu da çok güzel yansıttıklarını söyleyebiliriz. Devasa ve karmaşık dövmelerin yerini ise daha minimalist, küçük basit ama sevimli dövmelerin yer aldığını bir gerçek. Özellikle renkli dövmelerin son derece tercih edildiğini de söylemek mümkün.

2018 Yılının En Beğenilen Dövme – Tattoo Modelleri

İşte sizler için derlediğim bir birinden güzel, farklı ve ilgi çekici dövme ve tattoolar.

implant

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et