implant
Tüm Saç Renkleri

2018 Tesettür Giyim Sokak Kombinleri

2018 Tesettür giyimde yeni tarzlar ve sokak stilleri / Kombinleri derlediğim bir konuda yine sizlerle birlikte bu giyim tarzlarını değerlendireceğiz. Efendim zaman zaman bazı kesimlerden bakımlı kadın’da yer alan Tesettür giyim modellerindeki giyim tarzları ile ilgili eleştiri almaktayız. Özellikle belli bir kesim islami geyimi tek/ tip savunan bazı kişilerden Tesettür sokak giyiminde bu şekilde farklı giyim tarzlarının uygun olmadığına dair eleştiriler de almıştık. Zaten bizler bakımlı kadın yazarları olarak tüm bu inançlara saygı duyuyor ve rahatsız edici kıyafetleri yayınlamamakta özen gösteriyoruz.

2018 Tesettür Sokak Giyimi

Sizde görebileceğiniz gibi Dünyanın farklı ülkelerinden ve çoğu zamanda Türkiye’den örnekler ve tarzlar sunmaya çalışıyorum. Genellikle sosyal Medya’da paylaşılan Pinterest/ Facebook / Instagram  fotoğraflarını derliyorum. Konuda’da gördüğünüz gibi abiye tarzında son derece şık ve özel gecelerde giyebileceğiniz elbise ve kombinler’de yer alıyor aynı zamanda sokakta günlük giyimde spor ve şık giyim tarzları da. Ben örneğin 2. sırada yer alan kombini çok beğendiğimi söylebilirim. Bunun haricinde tamamen tesettür elbiselerden oluşan giyim stili’de gerçekten çok hoş.

implant

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et