implant
Tüm Saç Renkleri

Zuhair Murad 2015 Gelinlik Modelleri

Dünyanın en iyi moda tasarımcılarından Lübnan asıllı Zuhair Murad ‘ın 2015 Gelinlik tasarımları Fransız vintage tarzını dantel işlemelerinin en seçkin ve zarif halini bizlere sunuyoruz. Gerçekten birbirinden muhteşem hem sade hem zarif hem de son derece güzel gelinlikler pek çok kadının rüyasını süslüyor bu muhteşem gelinliklerin tek sorunu çok pahalı olamaları. Zaten dünyada en çok beğenilen ve konuşulan gelinlik markalarının başından geldiğinden talep de çok fazla gelinliklerin fiyatları ise 5000 dolar ile 15000 dolar arasında değişiyor. Resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.  zuhairmurad.com   Türkiyede istannbulda sadece Vakko Wedding house’de satışı var.

Vakko Wedding House

+90 212 708 33 23

Zuhair-Murad-Gelinlik-1 Zuhair-Murad-Gelinlik-2 Zuhair-Murad-Gelinlik-3 Zuhair-Murad-Gelinlik-4

Zuhair-Murad-Gelinlik-5 Zuhair-Murad-Gelinlik-6
Zuhair-Murad-Gelinlik-7 Zuhair-Murad-Gelinlik-8 Zuhair-Murad-Gelinlik-9 Zuhair-Murad-Gelinlik-10 Zuhair-Murad-Gelinlik-11 Zuhair-Murad-Gelinlik-12
Zuhair-Murad-Gelinlik-13 Zuhair-Murad-Gelinlik-14 Zuhair-Murad-Gelinlik-15 Zuhair-Murad-Gelinlik-16

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et