Tüm Saç Renkleri

Zeynep Bastık Saç Rengi ve Modelleri

Bir zamanlar Sinem diye bir şarkıcı vardı bilmiyorum kimler hatırlar ama onun “Yağmur” diye bir şarkısı vardı yıl 2004. O zamanın ergenleri eminim hatırlayacaktır bu şarkıyı. İşte bu şarkının Cover’ına denk geldiğim ( Ekşi sözlükte sol frame’de görmüştüm ) ve sesini çok beğendiğim bir şarkıcı – Oyuncu Zeynep Bastık. Özellikle youtube’da kendi kanalında 1.4 milyon takipçi azımsanmayacak bir kitle. İnstagram‘da da 1 milyon takipçisi olduğunu belirtelim.

Zeynep Bastık 28 yaşında yani 29 yaşında ancak son derece minyon ve doğal görünen Zeynep’in çok daha küçük göründüğünü söylemek mümkün. Çok güzel ve sempatik, kendi tarzında bir kadın olan Zeynep doğal olarak dalgalı – Kıvırcık uzun bir saç modeline sahip ve kendisi de genellikle bu tarzda saçlarını kullanmayı seviyor.

zeynep bastık saç rengi ve modelleri 1

Saç rengi olarak 5.0 orta kahverengi tonlarında bir saç rengi var. Ten rengi beyaz olan Zeynep’in cilt alt tonu’da notr.

zeynep bastık saç rengi ve modelleri 2
zeynep bastık saç rengi ve modelleri 3
zeynep bastık saç rengi ve modelleri 4
zeynep bastık saç rengi ve modelleri 5
zeynep bastık saç rengi ve modelleri 6

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et