Tüm Saç Renkleri

Zen Pırlanta: Takı, Mücevher Modelleri

Takı ve mücevher denilince akla ilk gelen isimlerden olan Zen Pırlanta, yeni sezon koleksiyonu ile kadınları tekrar etkilemeyi başarıyor. Birbirinden özel taşlarla bezenmiş kelepçeler, kolyeler, broşlar, yüzükler, küpeler ve setler orjinal tasarımları ile göz kamaştırıyor. Tasarım ve kalite bu kadar iyi olunca elbette fiyatlar da artıyor. Örneğin, aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz pembe ve beyaz pırlantalı kelepçelerin tanesi 68 binden başlıyor. Evet, yanlış duymadınız. 🙂 Ancak modeller o kadar güzel ki, eminiz imkanı olanlar bu güzel parçalara sahip olmak için can atıyordur.

2 6 8 9

18 20
35 44 51 54 55 57
61 65 68 70 72 78 80 onlu_arkali_geyik

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et