Tüm Saç Renkleri

Zehra Yılmaz Saç Rengi ve Modelleri

Kocaman gözleri, uzun bacakları, zarif fiziği, simetrik yüz hatları ( burnuna estetik yaptırmıştır ) Son zamanlarda dizi oyuncusu olarak karşımıza çıkan ( Bodrum masalı dizisinde Rana karakterini, çok da başarılı bulmadığım bir performansla gerçekleştirmiştir.)

Açık buğday tenli olan ve cilt alt tonu notr olan Zeyhra yılmaz’ın doğal saç renginin orta kahverengi olduğunu söyleyebiliriz. Bu arada Zehra gerçekten güzel bir kadın ancak kendisinin hem çekici hem güzel görünmesini sağlayan bir başka etkenin de saç rengi olduğunu söyleyelim.

Zehra’nın saçlarındaki Sombre saç rengi uygulaması çok başarılı: Sombre bildiğiniz gibi ombre’den farklı olarak 1-2 ton kadar renk geçişi sağlanan hafif bir uygulama. Böylece daha doğal ve güzel – bana göre – renk geçişleri elde edilebiliyor.

Sombre uygulamasında ana dip saç rengi olan orta kahverengi üzerine karamel ve sonrasında da bal köpüğü renk geçişlerini sıklıkla kullandığını görüyoruz. Aslında hemen aşağıdaki saç rengi geçişini elde etmenin evde oldukça kolay olduğunu da belirtelim.

zehra yılmaz saç rengi ve modelleri 1
zehra yılmaz saç rengi ve modelleri 2

Saç Modelleri ve Kesimi

Uzun ince dolayısı ile zarif bir fiziği olan Zeynep giyim stili tarzı olarak da bence başarılı. Saç modellerinde genellikle omuzlarına düşen saç kesimlerini tercih ettiğini söyleyebiliriz.

zehra yılmaz saç rengi ve modelleri 3
zehra yılmaz saç rengi ve modelleri 4
zehra yılmaz saç rengi ve modelleri 5
zehra yılmaz saç rengi ve modelleri 6

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et