implant
Tüm Saç Renkleri

Zara 2016 Etek Modelleri

ZAranın 2016 Koleksiyonundan Etek modellerini sizler için derledim.  Bu sezon zaranın neredeyse tüm modellerini çok beğendiğimi söyleyebilirim. Etekler de oldukça tarz, farklı kesimler, yırtma. ve simetriler, renkler ve desenler ile stil sahibi bayanları yakından takip ettirecek ve en azından bir kaçını almanıza niyet edeceğinize eminim. Ben bu sezon Zara mağazalarından 3 adet etek satın aldım. hem şu anda kış sozonunda %40’a varan indirimler var. Sizin de kaçırmamanızı öneririm.

zara mağazalarına uğramanızı tavsiye ederim.Zara.comzara-etek-1 zara-etek-2 zara-etek-3 zara-etek-4

zara-etek-5 zara-etek-6
zara-etek-7 zara-etek-8 zara-etek-9 zara-etek-10 zara-etek-11 zara-etek-12
zara-etek-13 zara-etek-14 zara-etek-15 zara-etek-16 zara-etek-17 zara-etek-18 zara-etek-19 zara-etek-20 zara-etek-21 zara-etek-22 zara-etek-23 zara-etek-24 zara-etek-25 zara-etek-26 zara-etek-27 zara-etek-28 zara-etek-29 zara-etek-30

implant

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et