Tüm Saç Renkleri

Zara 2015 Elbise Modelleri

Zara‘nın En iddalı oldukları ve Türk bayanlarının da son derece beğendiği elbise modellerin’de 2014/2015 koleksiyonunda yer alan bu tasarımları ben açıkçası çok farklı ve güzel bulamadım. Bir kaç model hariç kendini tekrar eden kesimler , ren ve desenler yer almakta. İndirimli olarak 40 ile 80 tl arasında satın alabileceğiniz bu elbiseleri Zara mağazalarından satın alabilirsiniz. Daha detaylı incelemek için zara.com zara-el-1 zara-el-2 zara-el-3 zara-el-4

zara-el-5 zara-el-6
zara-el-7 zara-el-8

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et