Tüm Saç Renkleri

Yüze yapılan Dolgu ve Botoks Enfeksiyona Neden olabiliyor

Etiler’de Türkiye’nin en çok tanınan ve en iyileri olarak bilinen bir estetik merkezinde Yanak botoksu ve dolgusu yaptıran 31 yaşındaki Selen Taşhan yaptırdığı Estetik operasyonun sonucunda enfeksyon kapıp yüzünde tanınmayacak hale gelmesine neden olan şişlikler, morluklar ve iltihapların neden olduğu irler olduğunu görmekteyiz.

Yanak botoksu ve dolgusu için 3 bin 750 TL ödeme yapan Selen Taşhan Estetik merkezine dava açacağını belirtmekte. Yaşadıklarını ise şu şekilde aktarmakta.

E. hocanın odasına geçtik. Odasında alın ve kaş bölgeme önce bir botoks işlemi yaptı. Sonrasında da dolgu maddelerini enjekte etti. Sağ tarafıma biraz fazla ve derin girdi. Acıdığını hissedince, ‘bu böyle oluyor’ dedi. Ben ‘ağrı şiddetle artıyor’ deyince bu kez sol tarafıma geçti ve buraya dolguyu enjekte etmeye başladı. Bana sürekli, ‘Şimdi geçecek, iğne ağrısı böyle olur’ gibi şeyler söylüyordu.

yüze yapılan dolgu ve botoks enfeksiyona neden olabiliyor 1

Gözlerimden yaş ve burnumdan da sıvı gelmeye başladı…

Taksiyle giderken bir an burnumdan şıkır şıkır sıvı akmaya başladı. Gözüm yaşarıyor ve burnumun içi acıyordu. Ardından ağrı ön damağıma vurdu ve burası da şişti. Bu kez damağımdan sıvı gelmeye başladı. Tüm bu anlattıklarım henüz eve ulaşmadan takside başladı

yüze yapılan dolgu ve botoks enfeksiyona neden olabiliyor 2

Enfeksiyon gerekli hijyen koşullarının sağlanmaması nedeni ile oluşmaktadır. Bu tarz Estetik operasyonlar yaparken lütfen uygulama yapan kişilerin eğitim ve sertifikalarına, doktor ise belgesine mutlaka göz atın.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et