Tüm Saç Renkleri

Yüze göre Farklı Saç Stilleri

İşte harika bir görsel rehber. Oval giden düzgün güzel, simetrik hatlı bir yüz şekli. Yaş olarak da 16-20 yaş arasında genç ve güzel bir kız diyelim. Ki eminim bu resimdeki yüz tipine yakın pek çok güzel kız vardır bu konuyu okuyan. İşte bu konu tam size göre 🙂 Uzun ve kısalık ölçüsünde farklı saç boylarında ( kısa, orta ve uzun) farklı saç kesim modellerinde yüz tipiniz ve nasıl görüneceğinizi bu çizimli resimden görebilirsiniz.yuz-uyum-sac-001

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et