Tüm Saç Renkleri

Yüz Tipine Uygun Gözlük Seçimi

Yüz tipinize en uygun güneş gözlüğü seçimini yüz şeklini tanıyarak yapabilirsiniz. Kare ve kemikli bir yüze sahipseniz yuvarlak çerçeveli gözlükler yerine köşili gözlük modellerini tercih etmelisiniz. İnce bir yüze sahipseniz küçük ve yuvarlak çerçeveli gözlük modelleri sizin için uygundur. Büyük gözlükler yüzünüzde dev gibi görünebilir. Oval yüze sahip olanlar da özellikle trend olması bakımından yuvarlak çerçeveli gözlük modellerini öncelikleri yapmalıdırlar. Ancak köşeli gözlük modellerini de tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

fac10e2f57d46ad30e4ebcfbbae9e24d

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et