Tüm Saç Renkleri

Yuvarlak yüze giden saç modelleri

Yuvarlak yüz şekline sahip olan hanımlara hem kısa, hem de uzun saç modelleri de yakışıyor. Ancak saçınıza biraz katlı kesim uygulatarak yüzünüze hareket katabilirsiniz. Kahkül de aynı zamanda bu yüz tipi için uygun bir model.

 

28514 28515 28516 cameron_diaz1b_300_400-225x300

kahkul_modelleri_1_1 kahkul_modelleri_10
kahkul_modelleri_18 katie-holmes-2 lg008 yaz-saç-kesimi-modeli yuvarlak yuz kahkul modelleri yuvarlak-yuzluler-icin-sac-modelleri-2
yuvarlak-yuzluler-icin-sac-modelleri-3 yuvarlak-yuzluler-icin-sac-modelleri-5 yuvarlak-yüz-i̇çin-saç-modeli yuvarlak-yüzler-için-kısa-saç-modeli-382x450 yuvarlak-yüzler-için-yüzü-ince-gösteren-saç-modelleri yuze-gore-sac-kesimi 28510 28512

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et