implant
Tüm Saç Renkleri

Yurtdışı Kargo Hizmeti için Uçak Kargo Kullanmak

Özellikle hazır giyim ürünlerinde yurt dışı gönderimlerinin çok olduğunu bildiğim için kargo hizmetlerinin hem nasıl daha ucuz olabileceğini hem de maliyetinin nasıl düşürülebileceğini oldukça fazla araştırmıştım.

Örneğin Çin’den 10 adet toptan elbise satın almak istiyorsunuz. ( Alibaba gibi sitelerden ) Tanesini 26 dolar gibi gibi rakam. 145*10 1.450 tl. 145 tl’ye satın aldığını bu elbiseyi bir butikte satmanız için için kargo maliyetini minumum düzeye çekmelisiniz ki satabileceğiniz bir rakama çekip yeterli miktarda kar sağlayabilesiniz.

Ya da diyelim ki Türkiye’de tekstil üreticisiniz baskı kalıplarını kendinizin tasarladığı ve ürettiğiniz elinizde 2.000 adet t-shirt var. Bunları ingiltereye satmak için oradan aracı birisini de buldunuz. Peki ya kargo hizmeti.

implant

Çinden deniz yoluyla bir kargonun gelme süresi yaklaşıl olarak 1 ay kadar sürmektedir. Yine ingiltereye göndereceğiniz ürünleri kara yolundan göndermek mümkün olmyacağı için uçak ve hava kargosu tercihinde bulunmak zorunda kalacaksınız.

Türkiye’de hava ve uçak kargo deneyimli bir ekibi olan ve uygun fiyatlara taşımacılık ve kısa sürelerde ulaştırma sözlü veren ( Bir kaç gün olarak kendi sitesinde belirtmekte.)  KSLİNES  uçak ve kara yolu kargo’da Avrupa’nın tanınmış kargo hizmetlerini Türkiye’de de devam ettirmektedir.

Havayolu Kargo Hizmeti

Yurtdışı kargo hizmetinde en kısa süreli hizmet alabileceğiniz yani acil kargo hizmetlerinde kullanabileceğiniz alan uçak yani havayolu taşımacılığı ile kargo hizmetleridir. Uçakların seferlerine bağlı olarak uçak kargo hizmetlerinin fiyatları ve süreleri de oldukça farklılık gösterebilmektedir. Bu konuda en uygun fiyatlar için  KSLİNES karko expert şirketi ile iletişim kurmanızı öneriyorum.

Karayolu Kargo Hizmeti

Özellikle ihracatta yine en çok tercih edilen kargo hizmetlerinin başında yer alan Karayolu taşımacılı ile yapılan yurtdışı kargo hizmetlerinde de en iyi fiyatı alabilmek maliyeti düşürmek açısından gerçekten önemli bir kalemdir. Paketle yada ürünlerinizin ve gönderilerinizin kargo hizmeti zamanında yerine ulaştıran, sigortalı bir şekilde alıcıya ulaşmasını sağlayan kurumsal bir kargo şirketi kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et