Tüm Saç Renkleri

Yüksek Belli Kot Pantolon Modelleri

Kot ( Jeans-Denim) pantolonlarında  kemer kısmının belinizden 2.5 santim daha yukarda olduğu kesimler yüksek belli olarak geçer. Bu tarz kesim pantolonlar poponuzu daha belirgin hale getirirken belinizi ince gösterir. Bacaklarınızı dolayısı ie boyunuzu da uzun gösterir. Ancak bu tarz pantolonları ince bacaklı, ince belli kilosu olmayan bayanlara öneriyorum. Zira bel bölgesini ve bacaklarını çok ön plana çıkardığı için kilonuzda daha dikkat çekecektir.yuksek-bel-jeans-1 yuksek-bel-jeans-2 yuksek-bel-jeans-3 yuksek-bel-jeans-4

yuksek-bel-jeans-5 yuksek-bel-jeans-6
yuksek-bel-jeans-7 yuksek-bel-jeans-8 yuksek-bel-jeans-9 yuksek-bel-jeans-10 yuksek-bel-jeans-11 yuksek-bel-jeans-12
yuksek-bel-jeans-13 yuksek-bel-jeans-14 yuksek-bel-jeans-15

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et