Tüm Saç Renkleri

Yonca Lodi Saç Rengi ve Modelleri

Uzun yıllardır müzik piyasasında olan Yonca Lodi 1974 doğumlu (46 yaşında) doğumlu. Saç rengi olarak farklı saç tarzları ve tonları kullanmayı seven Yonca Lodi soğuk bir cilt alt tonu olduğu için genellikle sıcak tonlarda saç renklerini kullanmayı tercih ediyor.

Kendi doğal saç rengi orta kahverengi olan Yonca Lodi sıcak bakır – Kestane – tarçın bakırı gibi saç renklerine saçlarını boyamakta. Ten rengi beyaz ve cilt alt tonu soğuk olan Yonaca’nın bu tercihi ise oldukça doğru.

yonca lodi saç rengi ve modelleri 1

Saç Modelleri ve Kesimi

Uzun bir yüz simetriği , uzun bir çene uzun ve sivri bir burun yine çene yapısından kaynaklı olarak çıkık çene ve nispeten küçük dudakları olduğu için uzun kesim saçları tercih etmesi gereken ve yine yüzünü daha dolgun gösterebilmek için de dalgalı ve hacimli saçları tercih etmesi gereken Yonca lodi’nin bu konuda başarılı olduğunu da düşünmüyorum. Saçları zayıf bakımsız ve hacimsiz göründüğü için kendisi de daha sönük görünüyor.

yonca lodi saç rengi ve modelleri 2
yonca lodi saç rengi ve modelleri 3
yonca lodi saç rengi ve modelleri 4
yonca lodi saç rengi ve modelleri 5
yonca lodi saç rengi ve modelleri 6

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] ünlüler arasında da sıklıkla kullanılan bu saç rengine örnek olarak Yonca Lodi , Sıla , Feride Çetin , Sultan Arınır, Ece Uslu gibi ünlülerin saç renkleri […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et