Tüm Saç Renkleri

Yoga ile Boy Uzar mı?

yoga-movesMerhaba 38 yaşında bir bayanım. Arkadaşımın tavsiyesi ile yoga eğitimi almaya başladım. Duyduğuma göre yoga boy uzamasında 1-2 cm de olsa etki imiş. Doğru mu?

Cevap:

Yoga bir meditasyon disiplinidir. Pek çok farklı teknik ve uygulaması vardır. Sanıldığının aksine sabit bir konumda kalıp meditasyon ile hareketsiz kalmak olmadığı ve vücudun farklı noktalarını estetik değerde çalıştırdığı için vücut omurgasına çok faydalıdır.

Sadece yoga yaparak dahi kendinizi zinde hissedebilir, inceldiğinizi ve duruş pozisyonlarınızın değiştiğini görebilirsiniz.

İşte tam bu noktada yoga plates kadar olmasada duruş pozisyonlarınızı düzenlediği için daha önceki boyunuza göre 1-2 cm kadar kendinizi uzun hissetmenize ( ve öyle görünmenize) yarar sağlayacaktır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et