Tüm Saç Renkleri

Yeşim Ceren Bozoğlu İnanılmaz değişim – Saçları ve Yeni Tarzı

Yeşim Ceren Bozoğlu’nun inanılmaz değişimini bu konuda bütün yönleri ile ele almak istedim. Sadece kilo vermekle kalmayan – Gençleşen – Güzelleşen saç rengi ve saç kesimi ile bile inanılmaz bir değişim geçiren Yeşim Ceren 1974 doğumlu olduğunu yani 46 yaşında bir kadın olduğunu son 2019’daki resmi instagram hesabındaki fotoğraflara baktığınızda inanmanız gerçekten mümkün değil.

Kilolu olduğu hali ile 45 yaşlarında gösterirken kilo verdiği son halinde ise henüz en faz 30 yaşında bir kadın gibi göründüğünü de belirtmeden edemeyeceğim.

yeşim ceren bozoğlu i̇nanılmaz değişim - saçları ve yeni tarzı 1
Yeşim Ceren Bozoğlu’nun son hali

Yeşim Ceren Bozoğlu’nun inanılmaz değişimini aşağıdaki fotoğraflarda ve 2019 yılındaki son instagram fotoğraflarından görebilirsiniz. Bir kadının fizisel güzellik anlamında bu kadar değişiyor olması yani kilo sorunun güzellik algısında bu kadar etkili olması gerçekten çok şaşırtıcı. Kilolu olduğu fotoğraflar cildi ve yüzünün aldığı form ile yazıfladığı zaman ki cildi , gözleri , bakışları, yüz hatları inanılmaz derecede farklı.

Yeşim Ceren Bozoğlu’nun ilk hali diyemeyiz belki ama zayıfladığı değişimden önceki kilolu hali diyebiliriz.

yeşim ceren bozoğlu i̇nanılmaz değişim - saçları ve yeni tarzı 2
Yeşim Ceren Bozoğlu’nun kilolu hali

Saç Rengi

Kilolu olduğu halinde sıradan bir saç rengi genellikle kendi doğal kahverengi saç renklerini tercih eden Yeliz Ceren zayıfladığında platin sarısı – küllü kristal saç renklerini tercih ettiğini görüyoruz. Bu saç rengi özellikle bu formdaki ( kilo – yaş ve tarz ) kadınlara ne kadar yakıştığını özellikle Yeliz Ceren’de net bir şekilde görüyoruz.

yeşim ceren bozoğlu i̇nanılmaz değişim - saçları ve yeni tarzı 3
yeşim ceren bozoğlu i̇nanılmaz değişim - saçları ve yeni tarzı 4

Saç Kesimi ve Stili

Saçları zayıf, ince telli görünse de küt, dağınık ve dalgalı saç kesimi ile oldukça güzel bir tarz yakaladığını söylemek mümkün. Tarz olarak da çok güzel bir ahenk yakalayan Yeliz Ceren hem giyim stili, hem makyajı ve saç kesimi ve saç rengi ile son derece güzel bir kadın olduğunu bize net bir şekilde gösterdi.

yeşim ceren bozoğlu i̇nanılmaz değişim - saçları ve yeni tarzı 5
yeşim ceren bozoğlu i̇nanılmaz değişim - saçları ve yeni tarzı 6
yeşim ceren bozoğlu i̇nanılmaz değişim - saçları ve yeni tarzı 7

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et