Tüm Saç Renkleri

Yeşil Uzun Elbise Modelleri ♥

Bu sezonun en trend renklerinden biri de yeşil rengi. Özellikle uzun gece elbiselerinde çok şık ve göz alıcı duruyor. Kırmızı halılarda da gördüğümüz üzere ünlüler seçimlerini her zaman zümrüt yeşili uzun elbiselerden yana kullanıyorlar. Özellikle Angelina Jolie’nin özel davetlerde giydiği elbiselerin çoğu zümrüt yeşili renginde.

uzunyeşilelbisemodelleriuzunyeşilelbisemodelleri (1)uzunyeşilelbisemodelleri (2)uzunyeşilelbisemodelleri (3)

uzunyeşilelbisemodelleri (4)uzunyeşilelbisemodelleri (5)
uzunyeşilelbisemodelleri (6)uzunyeşilelbisemodelleri (7)uzunyeşilelbisemodelleri (8)uzunyeşilelbisemodelleri (9)uzunyeşilelbisemodelleri (10)uzunyeşilelbisemodelleri (11)
uzunyeşilelbisemodelleri (12)uzunyeşilelbisemodelleri (13)uzunyeşilelbisemodelleri (14)uzunyeşilelbisemodelleri (15)uzunyeşilelbisemodelleri (16)uzunyeşilelbisemodelleri (17)uzunyeşilelbisemodelleri (18)uzunyeşilelbisemodelleri (19)uzunyeşilelbisemodelleri (20)uzunyeşilelbisemodelleri (21)uzunyeşilelbisemodelleri (22)uzunyeşilelbisemodelleri (23)uzunyeşilelbisemodelleri (24)uzunyeşilelbisemodelleri (25)uzunyeşilelbisemodelleri (26)uzunyeşilelbisemodelleri (27)uzunyeşilelbisemodelleri (28)uzunyeşilelbisemodelleri (29)uzunyeşilelbisemodelleri (30)

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et