implant
Tüm Saç Renkleri

2013 Yeşil Taşlı Yüzük Modelleri ♥

Değerli taşlı yüzükler arasında ilk sıralarda zümrüt yeşili yüzükler yer almaktadır. Bu yüzüklerin taşları hem açık renkte hemde daha kapalı renkte olabilir. Bence daha zarif ve daha kaliteli duran daha kapalı renkte olanıdır. Zaten şimdi daha fazla göze çarpan ve moda olan yüzük türü daha kapalı renkte olandır. Aşağıda bazı zürüt yeşili yüzükler yer almakta bir göz atın beğendiğiniz olursa Fiyatını sorabiliriniz.

YeşilTaşlıYüzükModelleri YeşilTaşlıYüzükModelleri1 YeşilTaşlıYüzükModelleri2 YeşilTaşlıYüzükModelleri3

YeşilTaşlıYüzükModelleri4 YeşilTaşlıYüzükModelleri5
YeşilTaşlıYüzükModelleri6 YeşilTaşlıYüzükModelleri7 YeşilTaşlıYüzükModelleri8 YeşilTaşlıYüzükModelleri9 YeşilTaşlıYüzükModelleri10 YeşilTaşlıYüzükModelleri11
YeşilTaşlıYüzükModelleri12 YeşilTaşlıYüzükModelleri13 YeşilTaşlıYüzükModelleri14 YeşilTaşlıYüzükModelleri15 YeşilTaşlıYüzükModelleri16 YeşilTaşlıYüzükModelleri17 YeşilTaşlıYüzükModelleri18 YeşilTaşlıYüzükModelleri19 YeşilTaşlıYüzükModelleri20 YeşilTaşlıYüzükModelleri21 YeşilTaşlıYüzükModelleri22 YeşilTaşlıYüzükModelleri23 YeşilTaşlıYüzükModelleri24 YeşilTaşlıYüzükModelleri25 YeşilTaşlıYüzükModelleri26 YeşilTaşlıYüzükModelleri27 YeşilTaşlıYüzükModelleri28 YeşilTaşlıYüzükModelleri29 YeşilTaşlıYüzükModelleri30 YeşilTaşlıYüzükModelleri31 YeşilTaşlıYüzükModelleri32 YeşilTaşlıYüzükModelleri33 YeşilTaşlıYüzükModelleri34 YeşilTaşlıYüzükModelleri35 YeşilTaşlıYüzükModelleri36 YeşilTaşlıYüzükModelleri37 YeşilTaşlıYüzükModelleri38 YeşilTaşlıYüzükModelleri39 YeşilTaşlıYüzükModelleri40 YeşilTaşlıYüzükModelleri41 YeşilTaşlıYüzükModelleri42 YeşilTaşlıYüzükModelleri43 YeşilTaşlıYüzükModelleri44 YeşilTaşlıYüzükModelleri45 YeşilTaşlıYüzükModelleri46 YeşilTaşlıYüzükModelleri47 YeşilTaşlıYüzükModelleri48 YeşilTaşlıYüzükModelleri49 YeşilTaşlıYüzükModelleri50

Yazar

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

2 yorum

1. Resimdeki yuzugun fiyati nedir acaba saat 21-22 gibi burda olacagim cevabinizi bekliyorun.

Cevapla
Igball Gashi  -  19 Mart 2013 / 23:51

Elif Hanım Beğendiğiniz yüzük $177’mış ama sayısı tükenmiş. Bu siteye bir göz atmanızı tavsiye ederim eminimki bir benzerini bulacaksınızdır.
Sevgiler.
http://otteny.com/catalog/accessories/jewelry/earrings/emerald-earring.html

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et