Tüm Saç Renkleri

Yeşil Çay Kullanıcı Yorumları

yesil-kahveZayıflamak adına her geçen gün bir çok farklı zayıflama ilaçları, çayları vs. binlerce ürün sunulmakta.Bayanların yaş ilerledikçe veremediği kilolar yüzünden başları dertte olmakla beraber sinirlerinin bozulmasından ve daha bir çok psikolojik ve sağlık açısından zarara uğratmakta.Hem sağlıklı hem de hızlı kilo vermek istemez misiniz? İşte Yeşil Kahve tam da sizlerin istediğiniz bir ürün.İlk önce Amerika ve Avustralya’da halka sunulan bu kahve bizim ülkemizde de yaygınlaşmaya başladı.Her geçen gün popülaritesini artıran bu kahve bitkisel olmakla beraber metabolizmayı hızlandırır, ve enerji verdiği için kolayca zayıflamanızı sağlar.

Diğer bir çok çaya göre içilmesi kolay midenizi bulandırmaz ve ayrıca sağlık açısından da hipertansiyon ve şeker hastalıklarını da iyileştirmekte.

Yeşil Kahve ne işe yarar?

Uzmanların ve kullanıcıların yorumlarına göre hızlı ve sağlıklı kilo vermenize yarayan bitkisel bir kahve.

Bu ürünü nereden temin edebiliriz.
Bizce eczanelere ve diyetisyen uzmanlarına öncelikli olarak sormanız. Birden fazla zayıflatma ilacı olduğu için internetten her ürün sipariş edilmemeli ve gerekli kişilere başvurulmadan bilmediğiniz ürünleri almamalısınız.

Yeşil Çay Nasıl kullanılır?

Bu kahveyi ister tanelerini kavurmadan önce öğütüp kahve olarak da içebilirsiniz isterseniz de öğütüp defne ve benzeri sağlıklı bitkilerle karışımın yapabilirsiniz.

Yeşil Kahve kullananların yaptığı yorumlar:

Ekşi sözlük Yorumları : Tıkla
Kadınlar Klübü yorumları: Tıkla

Basında Yorumlar: Bugün  Yeşilçaydan sonra yeşil kahve

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et