implant
Tüm Saç Renkleri

Yeni Trend: Pixie Saç Modelleri

Biz Türk kadınları genellikle uzun saçlı olmayı tercih ederiz. Bunun bir kaç nedeni vardır. Uzun saç eski tarihlerden bu yana kadınsılığı, güzelliği ve saflığı simgeler. Genç kızlar için uzun saç kuşkusuz daha kolay, rahat ve güzeldir. Beyazlar çıkmaya başladıktan ve belki de bu nedenle saçlarımızı boyadığımız zamanlardan sonra uzun saç oldukça zahmetli, maliyetli ve zaman alıcı bir tercih olacaktır.

Bizler son yıllarda yurtdışında avrupa ve amerika’da sıklıkla tercih edilen Pixie saç kesiminin özellikle 30-40 yaş arası bayanlar için sonderece ideal olduğunu düşünüyoruz.

Pixie saç kesiminin avantajı nedir

Sizi yaşınıza göre çok daha genç gösterir

implant

Saç boyama işlemlerinde sahmetsizdir. Maliyeti daha düşüktür, zaman almaz.

Saçlarınızın toparlanmasını sağlar, saç boyama işlemlerinden yıpranmış saçlarınızı çok kısa kestirerek hızlı iyileşmesini, daha sağlıklı görünmesini sağlarsınız.

Yüzünüzün güzelliğini ön plana çıkarır

Size farklı bir tarz modern bir görünüm getirir.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et