Tüm Saç Renkleri

Yeni Trend: Pixie Saç Modelleri

Biz Türk kadınları genellikle uzun saçlı olmayı tercih ederiz. Bunun bir kaç nedeni vardır. Uzun saç eski tarihlerden bu yana kadınsılığı, güzelliği ve saflığı simgeler. Genç kızlar için uzun saç kuşkusuz daha kolay, rahat ve güzeldir. Beyazlar çıkmaya başladıktan ve belki de bu nedenle saçlarımızı boyadığımız zamanlardan sonra uzun saç oldukça zahmetli, maliyetli ve zaman alıcı bir tercih olacaktır.

Bizler son yıllarda yurtdışında avrupa ve amerika’da sıklıkla tercih edilen Pixie saç kesiminin özellikle 30-40 yaş arası bayanlar için sonderece ideal olduğunu düşünüyoruz.

Pixie saç kesiminin avantajı nedir

Sizi yaşınıza göre çok daha genç gösterir

Saç boyama işlemlerinde sahmetsizdir. Maliyeti daha düşüktür, zaman almaz.

Saçlarınızın toparlanmasını sağlar, saç boyama işlemlerinden yıpranmış saçlarınızı çok kısa kestirerek hızlı iyileşmesini, daha sağlıklı görünmesini sağlarsınız.

Yüzünüzün güzelliğini ön plana çıkarır

Size farklı bir tarz modern bir görünüm getirir.
yeni trend: pixie saç modelleri 1
yeni trend: pixie saç modelleri 2 yeni trend: pixie saç modelleri 3 yeni trend: pixie saç modelleri 4

yeni trend: pixie saç modelleri 5 yeni trend: pixie saç modelleri 6
yeni trend: pixie saç modelleri 7 yeni trend: pixie saç modelleri 8 yeni trend: pixie saç modelleri 9 yeni trend: pixie saç modelleri 10 yeni trend: pixie saç modelleri 11 yeni trend: pixie saç modelleri 12
yeni trend: pixie saç modelleri 13 yeni trend: pixie saç modelleri 14 yeni trend: pixie saç modelleri 15 yeni trend: pixie saç modelleri 16 yeni trend: pixie saç modelleri 17

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et