Tüm Saç Renkleri

Yeni Sezon Kısa Etek Modelleri

Pek çok kadın mini etek giymeyi sever artık günümüzde sadece yaz aylarında değil sonbahar ve kış aylarında da mini etek tercih edilmekte. Özellikle kazakların altına siyah etek ve siyah çorap ile güzel bir kombin oluşturmak mümkün şimdi sizlere 2013 yılının mini etek modellerini sunuyoruz bu modelleri aşağıda verdiğimiz e ticaret sitesi nden satın alabilirsiniz . Fiyatlara gelince en ucuz modeller 25 tl en pahalı modeller 90 tl bonprix
kisa_etek_model_4kisa_etek_model_5kisa_etek_model_6kisa_etek_model_7

kisa_etek_model_8kisa_etek_model_9
kisa_etek_model_10kisa_etek_model_11kisa_etek_model_12kisa_etek_model_13kisa_etek_model_14kisa_etek_model_15
kisa_etek_model_16kisa_etek_model_17kisa_etek_model_18kisa_etek_model_19kisa_etek_model_20

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et