Tüm Saç Renkleri

Yeni Nesil Yüzeyler ile Evinizi Baştan Yaratın

Bilindiği üzere çağımız teknoloji ve gelişim çağı. Bu teknoloji ve gelişim ise yer alanı etkiliyor. Yeni Nesil Yüzeyler için yani evde yatılan koltukta, giyilen kıyafette ve hatta yürünen yüzeyde bir yenilik aranıyor. İşte aranan bu yeniliği “modernizm” olarak nitelemek mümkündür. Modernizm, ev dekorasyonunda, mobilyalarda, hatta yüzeylerde de duvar boyalarında dahi modern esintiler kullanılmasıdır. Häfele ise bu modern esintilerin evlerde kullanılmasını mümkün hale getiren firmadır. Özellikle yeni nesil yüzeyler ve yüzey tasarımları bağlamında çağ açan Häfele’nin sunduğu yenilikler ise aşağıda verildiği gibidir. 

Häfele ile Yeni Nesil Yüzeyler ile Evlerinizi Baştan Yaratacaksınız!

Yüzey tasarımları dendiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Häfele, şimdi de yeni nesil yüzeyler bağlamında çığır açan koleksiyonlar sunmuştur. Özellikle boyut ve kalınlık alanında sorunlar yaşayan kişilerin sorunlarına çözüm bulmak amacı ile yeni standartlar getiren ve bu bağlamda adeta ezber bozan Hafele, şıklığı da elden bırakmamıştır. Häfele’nin yeni nesil mekân çözümleri bağlamında getirdikleri yenilikler ise aşağıdaki gibidir.

yeni nesil yüzeyler
Yeni Nesil Yüzeyler : Kaynak: hafeleconceptproject.com

Malzemenin En Yalın Hali ile Sadeliğin Getirdiği Brüt Güzellik  

Birçok firmanın yeni nesil yüzeyler bağlamında yaptıkları çalışmalarda “endüstriyel” bir yön görmek mümkündür. Oysa Häfele, bahsi geçen evleri bizzat kendi evleri gibi düşünerek daha yalın, daha şık ve daha estetik bir görünüm elde etmiştir. Her yüzeyin kendisine has bir dokusu olduğunu bilen Häfele, yüzeyin dokusuna ve karakteristik özelliğin müdahale etmeden yüzey tasarımları yapabilmeyi başarmıştır. Özellikle banyo, mutfak, giyinme alanı gibi bölgelerde bahsi geçen yüzeylerin en yalın ve şık halini görebilmek mümkündür. 

yeni nesil yüzeyler ile evinizi baştan yaratın 1
Dekorasyon ve Yeninesil Yüzey

Endüstriyel Bir Görünüm Yaratılmamış Yüzeyler ile Doğanın “İzlerini” Evinizde Hissedin!

Ahşap ürünler, belki de kullanılması en rahat olan ürünlerdir. Kullanımlarının kolay olmasına ek, estetik görünümlerinin fazla olduğu da bilindik bir gerçektir. Ancak bu estetik görünümün tadına varabilmek için, yüzeyin endüstriyel görünümden uzaklaştırılmış olması gerekmektedir. Yani yüzey tasarımları yaparken mevcut doğallığı bozmamış olmak gereklidir. Çünkü ahşap yüzeyleri güzel kılan doğal görünümleridir. 

Yeni Yılın Değil, Her Yılın Modası Mermer Tasarımları!

Mermer tasarımlar hem şıklığı hem de asilliği ile adeta gönüllerde taht kurmuşlardır. Sürekli gündemde olmalarının, sürekli tutulmalarının nedeni de budur. Bir yüzeyden beklenebilecek bütün özelliklerin mermer tasarımlar bağlamında var olduğunu söylemek mümkündür. Örneğin mermer tasarımlar oldukça dayanıklıdırlar. Dayanıklı olmaları, estetik görünümlerini geri plana atmamıştır. Bu estetik görünüm ise bu tasarımlara daha şık bir görünüm kazandırmıştır. 

yeni nesil yüzeyler ile evinizi baştan yaratın 2
Kaynak: hafeleconceptproject.com

En Ufak Bir Pürüze Dahi Tahammülü Olmayanlar İçin; Parlak Akrilikler! 

Häfele, akriliğin pürüzsüz yapısına bağlı olarak ortaya çıkan cezp edici yönü dekorasyonlara taşımış durumdadır. Giyinme alanı, tezgâh, dolap kapakları gibi birçok alanda kullanılabilen akrilik, her yüzeye uygundur. Bu sebeple tam bir kurtarıcıdır. 

Geleceğe Yön Veren Metalik Esintileri Evinde Hissetmek İsteyenler!

Teknoloji, hayatın her alanında vardır. “Her alan” kavramının içerisine yüzey dekorasyonlarını da eklemek mümkündür. Özü itibari ile bakıldığında yeni nesil mekân çözümleri içerisinde metalik öğeler koymak pek de tercihe dilen bir şey değildir. Ancak teknolojinin her alanda var olması ve adeta “Ben buradayım!” demesi, dekorasyon alanında da metalik öğelere yer verilmesini zorunlu kılmaktadır.

Häfele ile metalik öğeleri korkulu rüya haline getirmekten kurtulabilirsiniz! Çünkü Häfele, metalin ser görümünü ahşabın yumuşak dokuları ile buluşturmayı başarmıştır. Zıt görünen bu iki unsur bir araya gelince eşsiz bir görüntü oluşturmuştur. 

Häfele ile Neo-Barok Tarzı Hiç Eskimeyecek! 

Zıtlıkların uyumunu her zaman sevmiş olan Häfele, bu uyuma bir de “eski-yeni” uyumunu eklemiştir. Yani modern unsurlar ile nostaljik unsurların bir arada yer aldığı tasarımlar Häfele aracılığı ile buluşmuştur. Ancak bu iki ters yolun kesişmesi, ortaya alışılmışın dışında bir görünüm çıkarmayı başarmıştır.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et