Tüm Saç Renkleri

Bayan Bacak: Zeynep Mansur

Zeynep Mansur BBG Evi ( Biri bizi gözetliyor ) ile meşhur olmuş bir şarkıcı. Mısırlı bir baba ve Türk bir annenin çocuğu olan 22 Nisan 1976  doğumlu ( Şu an 43 yaşında ) Zeynep gerçekten yaşına rağmen son derece güzel fiziği ve özellikle uzun ve kusursuz bacakları ile anılmaya ve böyle dikkat çekmeye başladı da diyebiliriz.

Zeynep Mansur Zaman zaman kusursuz fiziği, verdiği pozlar ve magazin gündemine konu olan spekülatif hareketleri ile dikkat çekiyor.

Eskiden;  Sevtap Parman illaki tanıyanlarımız olacaktır özellikle yaşı şu an 50 – 60 olanlar. Bayan Popo olarak anılırdı. Zeynep Mansur’da şimdilerde ve sanıyorum ileride de bayan bacak olarak anılacak.

Zeynep’in doğal saç renginin orta kahverengi olduğunu belirtelim ama kendisi özellikle 40 yaşından sonra karamel- Dore altın sarısı saç renklerini tercih etmeye başladı. Cilt alt tonu nort ve ten rengi de açık buğday olan Zeynep hem siyah – kahve gibi koyu tonları hem de karamel – altın sarısı saç renklerini kendisine yakıştırabiliyor.

Saç kesimi olarak karamel- küllü karamel – fındık kabuğu, karamel kahve gibi saç renklerini kullanmaktadır.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et