Tüm Saç Renkleri

Bayan Bacak: Zeynep Mansur

Zeynep Mansur BBG Evi ( Biri bizi gözetliyor ) ile meşhur olmuş bir şarkıcı. Mısırlı bir baba ve Türk bir annenin çocuğu olan 22 Nisan 1976  doğumlu ( Şu an 43 yaşında ) Zeynep gerçekten yaşına rağmen son derece güzel fiziği ve özellikle uzun ve kusursuz bacakları ile anılmaya ve böyle dikkat çekmeye başladı da diyebiliriz.

bayan bacak: zeynep mansur 1

Zeynep Mansur Zaman zaman kusursuz fiziği, verdiği pozlar ve magazin gündemine konu olan spekülatif hareketleri ile dikkat çekiyor.

bayan bacak: zeynep mansur 2

Eskiden;  Sevtap Parman illaki tanıyanlarımız olacaktır özellikle yaşı şu an 50 – 60 olanlar. Bayan Popo olarak anılırdı. Zeynep Mansur’da şimdilerde ve sanıyorum ileride de bayan bacak olarak anılacak.

Zeynep’in doğal saç renginin orta kahverengi olduğunu belirtelim ama kendisi özellikle 40 yaşından sonra karamel- Dore altın sarısı saç renklerini tercih etmeye başladı. Cilt alt tonu nort ve ten rengi de açık buğday olan Zeynep hem siyah – kahve gibi koyu tonları hem de karamel – altın sarısı saç renklerini kendisine yakıştırabiliyor.

bayan bacak: zeynep mansur 3
bayan bacak: zeynep mansur 4

Saç kesimi olarak karamel- küllü karamel – fındık kabuğu, karamel kahve gibi saç renklerini kullanmaktadır.

bayan bacak: zeynep mansur 5
bayan bacak: zeynep mansur 6
bayan bacak: zeynep mansur 7

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et