Tüm Saç Renkleri

Yaz Sonrası VSHAPE ile Ciltler Sıkılaşıyor

woman beautyKadınları şımartmayı seven Corpus Spa, yaz sonrasında yıpranan ciltler için şahane bir uygulama ile karşınızda! Cerrahi bir operasyon yaptırmadan VShape ile cildinizi sıkılaştırmaya ne dersiniz?

 

VShape ile yüz ve boyun gerdirme, göz kapağı kaldırma ve yanak kaldırma işlemlerini cerrahi operasyona gerek kalmadan ağrısız ve acısız olarak yaptırabilmek mümkün. VShape’in en güzel özelliklerinden biri ise 20 dakika gibi kısa seanslarla cildinizi 10 yıl gençleştirmesi. VShape, radyofrekansın yumuşak ısıtması ile kollajen liflerini kuvvetlendirerek çene altı, yanak ve boyun bölgesini acısız bir şekilde sıkılaştırıyor.

Siz de kırışıklıklardan kurtulmak ve genç bir cilt görünümüne sahip olmak istiyorsanız, Corpus Spa’ya gelerek VShape uygulaması ile kısa sürede mükemmel sonuçlar sağlayabilirsiniz.

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et