Tüm Saç Renkleri

Yaz Aylarında Saç Rengi Değişir Mi?

kahverengi_saca_krepe_11Cevap: Yazın havuz ve denize girdiğimde saçlarımın rengi bozulur mu? Bozulmaması için kullanabileceğim bir ürün var mı?

Soru: Yazın güneş, deniz ve havuz saçlarda renk değişimi yapabilir. Özellikle sarı saçlı bayanlar bu durumdan çok şikayetçi, bunun nedeni de yazın havuzdaki klorun saç rengini etkilemesi. Yaz döneminde kullanılmak üzere üretilmiş, saçları klordan, denizden, güneşten koruyan ürünler bulunmaktadır. Bunları kullandığınız takdirde saçınız dış etkenlerden daha az etkilenecektir.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et