Tüm Saç Renkleri

YAY Burcu Kadını Saç Modelleri

Yay burcu popülerliğin temsilcisi Jüpiter’le ve halka açıklığın sembolü Güney Ay Düğümü’yle temsil edilir. Yay burcu genellikle zayıf saçlı ve alnı geniş olarak bilinir. Bu yüzden kısa kahküller aslında bir Yay kadınına çok yakışabilir. Yay, mutlu, doğal ve özgür hissetmenin de burcu. Bu yüzden maşalı saç stilleri ve hareketli bir kesim Yay kadınına uyacaktır. Yay kadını Azra Akın

KAYNAK : http://www.astroturkiye.com

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Psikoloji, Kişisel gelişim ve Astroloji alanları ile ilgileniyorum. Kişisel sitemde düşüncelerimi, ve bilgilerimi paylaşıyorum. Bakımlı Kadın sitesinde Astroloji ve karakter analiz yazıları yayınlamaktayım. Bu konudaki sorularınız için mail ya da yorum ile sorularınızı cevaplamaya çalışabilirim.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et