Tüm Saç Renkleri

Yaşlı Gösteren Saç Kesimleri

Kim genç görünmek istemez ki…Saçımızla yada makyajımızla biraz farklılık yaratabilir ve olduğumuzdan daha genç görünebiliriz.Sizde eğer olduğunuzdan daha genç görünmek isterseniz hep birlikte bu tarz saçları incelemeye başlayalım. Düz kesimli saçlar sizi yaşlı gösterebilir hareketli katlı saçları tercih etmelisiniz. Ayrıca çok açık sarı saçlar ve çok koyu renk saçlar yerine kahve ve kumral tonlarını tercih etmelisiniz. Sizler için seçtiğimiz yaşlı gösteren saç modellerini inceleyerek yaptığınız hataları görebilirsiniz.

1anti_aging_carey_mulligan_yal_1

2anti_aging_elizabeth_banks_yal 4anti_aging_jessica_chastain_old 30020

en-iyi-bob-sac-kesimi-2 f90b7df3213ebd333da9e807ad66418f
sac-modeli-1 sac-modeli-9 yasli-gosteren-sac-kesimleri-ve-renkleri 1 yasli-gosteren-sac-kesimleri-ve-renkleri 2 yasli-gosteren-sac-kesimleri-ve-renkleri 3 yasli-gosteren-sac-kesimleri-ve-renkleri 4 (1)
yasli-gosteren-sac-kesimleri-ve-renkleri 4

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et