Tüm Saç Renkleri

Yara ve Çatlak İzlerini Kapatan Fondöten: Coverderm

Yüzde veya vücutta bulunan yara izleri ve çatlaklar birçok kadının kurtulmak istediği bir sorun. Coverderm markası bu izler ve çatlaklar için yüksek oranda kapatıcı “Kamuflaj Makyaj Serisini” sunuyor…

coverderm1
Coverderm Camouflage Classic:Bilimsel olarak kanıtlanmış ve onaylanmış doğal görünümlü, su geçirmeyen fondötendir. Rahatsızık veren cilt problemlerini renk tonunun farklılığından yada ciltteki problemin ağırlığından bağımsız olarak mükemmel biçimde kamufle etmede güvenle kullanılabilir.

coverderm3
Coverderm Camouflage Concealer:Hassas gözaltı bölgelerinde; göz altı koyuluklarını/halkalarını ve ince çizgileri kapatmada kullanılır. Ayrıca gözaltı şişkinliğini gidermek için de idealdir.

coverderm2
Coverderm Camouflage Perfect Legs:Varisler, çatlak izleri, flebit (toplardamar yangısı), vitiligo, yaralar, yanıklar, koyu izler, güneş lekeleri, morluklar ve dövmeler gibi bacaklardaki ya da vücuttaki kusurları ya da herhangi bir lekeyi kapatmak için kullanılır.

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Ayça özellikle Kadınlar için cilt bakımı, güzellik ile ilgili konularda yazmayı seviyor. Bakımlı Kadında var olan yazılarının güncel ve araştırılan konular olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et