Tüm Saç Renkleri

Yanlış Ayakkabı Seçiminin Getirdikleri

yanlış ayakkabı seçiminin getirdikleri 1Parmaklar, ayakkabının uç kısmına doğru itilip, biçimsiz bir şekilde kıvrılır ve parmağın orta eklemi bükülerek şekil bozukluğu oluşur. Ayakkabının üst kısmının baskısı sonucu ayakkabıda ağrı oluşur.

 

Nasır Oluşumu: Deri, yürüdükçe ayağın ayakkabıya sürtünmesiyle sertleşir. Parmak eklem yerleri, yanları ve alt kısımda görülen nasır asit tedavisiyle geçirilir. Ancak acı çekmenize engel olmaz bu durum.

 

 

Ayak bileğiniz yüksek topuklu ayakkabı giydiğinizde sıklıkla incinir. Bunun nedeni vücudun merkezinin topuklu ayakkabıyla yürürken öne doğru kaymasıdır. Bu şekilde dengenizin her bozulduğunda ayak bileği incinir. Yüksek topuklu ayakkabı bacak kaslarınızı zorlayıp, kasılmalara ve ağrılara da neden olabilir. İlerleyen yaşlarda kireçlenme görülecek olan dizlerde topuklu kullanımının hemen ardından ise ağrılar oluşur. Belde kavis miktarının artışıyla birlikte fazla kilonuzda varsa şiddetli bel ağrıları gözlenir. 

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et