Tüm Saç Renkleri

Yağlardan Kurtulup Kas Yapmak

yağlardan kurtulup kas yapmak 1Bu yazı kadınlara yönelik hazırlanmıştır o nedenle  google’de yapılan aramalardan gelen Erkekler hobi olsun diye okumak isterlerse buyursunlar okusunlar.

Öncelikle şu soruyu ele alalım.

  • Kadınlar kas yapmalı mı?

Kesinlikle evet ; Ama bunu çok bilinçli bir şekilde yapmak, kasların sadece sağlığınızı fit görünmenizi ve metabolizmanızı hızlandırıcı dolayısı ile vücudunuzdaki yağlardan koruyucu bir etmen olduğunun bilincinde bu duruma eğilmeniz yararlı olacaktır.

 

Şurası bir gerçek;  Net bir şekilde kasları ortaya çıkan, hatta bunun fazlasında göze batan vüvuda sahip olan kadınların cinsel yönden erkeklere çekici gelmediği ( her erkek için söylenmese de) bir gerçektir.

 

Ancak kaslarınızı ortaya çıkarmadan yani rahatsız edici bir görüntüye sahip olmadan belli ölçülerde sizi fit göstererek  bir vücuda sahip olmanız çok olası.

Üstelik bunun için;

Haftada 3 gün ( bir gün antreman bir gün dinlenme)

ve günde 30 dk ayırmanız yeterli.

Yapmanız gereken egzersiz ve  antremanları

kullanmanız gereken besin takviyelerini

eğer vücut yağ oranınız yüksekse nasıl beslenmeniz gerektiğini ve nasıl bir diet programı yapmanız gerektiğini bakimlikadin.net ‘de bir bir anlatacağım.

Ben uyguladım ve  1,5 ayda 10 kilo verip fit bir vücuda eriştim. Sizin de bunu uygulayabileceğinizden eminim. Hem fit, hem özgüveni yerinde olan hem seksi hem de yağsız sağlıklı bir vücuda sahip olmak inanın zor değil.

 

Gerekli bilgiler aşağıdaki linkte yer alacak..

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et