Tüm Saç Renkleri

Wet’n Wild CoverAll Kapatıcı Palet Kullanıcı Yorumları

allconcealer_250x250
Fiyatı oldukça ucuz olan bu palette palette aydınlatıcı, parlatıcı, kapatıcı ve leke nötrleyici olmak üzere 4 farklı ürünvar. Fiyatı  14.90.  Fiyatı ile kalitesini karşılaştırdığımızda ürün gerçekten hakkını veriyor. Ben kullanmadan önce  hakkında yabancı sitede yazılan yorumları okudum oldukça iyi sonuç verdiğini , alerji ve leke yapmadığını söylediler. 10 gündür kullanıyorum. Şimdilik bir sorun yok.  Ürün oldukça ufak, avuç içinize sığabilecek büyüklükte ve plastik yuvarlak bir kapta.

Öncelikle cilt lekeleriniz bu ürünü kullanma amacınızı belirleyeceğine inanıyorum. Şayet lekeleriniz koyu ise 2-3 kat uygulamak gerekebiliyor ancak o zaman tamamen kapanıyor. Şayet açık lekeleriniz var ise 1 kat uygulamak yeterli gelebilir.  İlk sürüşte ince dokusuna rağmen cilt lekelerini kapatmak yeterli oluyor ve kesinlikle doğal bir görünüm elde edebiliyorsunuz.

palette

wet'n wild coverall kapatıcı paletPaletin  swatchlarini fotoğrafla ekledim.  Nötrleyen yeşil yada krem tonu, uygulandığında oldukça doğal bir sonuç veriyor.

Ürünün kötü bir yanı yok mu derseniz;  diğer stick ürünlere göre daha hızlı dağıldığını ve günde 2-3 kere tekrarlamak gerektiğini söyleyebilirim.

Sonuç olarak fiyat ve kalite olarak ben ürünü tavsiye ediyorum.

Eğer sizde bu ürünü kullandıysanız lütfen yorumlarınızı paylaşın diğer hanımlara yardımcı olalım. Sevgiler.

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et