Tüm Saç Renkleri

Wet n Wild Coloricon Göz Kalemi : Bakır Kahve

Daha önce göz kalemlerini krem far gibi kullandığımı söylemiştim. Wet n Wild Coloricon Göz Kalemi de bu şekilde kullandığım göz kalemlerinden. Eğer gözlerinizde yoğun bir renk makyajı yapmak istiyorsanız deneyebilirsiniz.

Gözlerinizi belirginleştirip renklendirerek uzun süre kalıcı bir makyaj yapmak istediğimde bu kalemleri krem far şeklinde kullanıyorum. Kirpiklerimin dip kısımlarına dağınık bir şekilde uygulayıp parmaklarımla dağıtıyorum. Böylece daha belirgin bir görüntü elde ediyorum. Aksi taktirde göz kalemi olarak kullanıldığında akıyor ve çok kalıcı olmuyor.

wet n wild coloricon göz kalemi : bakır kahve 1
Wet n Wild Coloricon

Fiyatı 12 tl ; Google Alışveriş sayfasından satın alabilir benzer ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bu kalemin rengi bakır kahve dağıldığında ise çok daha güzel bir renge dönüşüyor. Çok kaliteli bir ürün olmamasına rağmen uygun fiyatlı olduğu için alınabilir.

wet n wild coloricon bakır kahve göz kalemi
Wet n Wild Coloricon Bakır Kahve Göz Kalemi

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et