Tüm Saç Renkleri

Wella Koleston Perfect : Kahverengi 7/07

wella-koleston-perfect-707Kahverengi saç her ne kadar bizler için sıradan görünse de ben çok çok özel bir renk olark görüyorum özellikle krep ile saça ışıltı attığımızda yani saç tonlarımızın 2 ton açığı ile saçlarımızı boyadığımız da bu renkte çok hoş durmakta. Pek çok ünlü bayanda bu saç tonunu tercih etmekte.

Bu saç rengini saçlarınız bu tona yakın ise ilk boya da elde edebilirsiniz. Saçlarınız boyalı açık renk ise bu tonun daha açığını elde edeceksiniz.

 

İçerik Bakimlikadin.net sitesi kaynak gösterilmeden başka sitelerden yayınlanamaz

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et