implant
Tüm Saç Renkleri

We are Handsome 2015 Mayo Ve Bikini

We are Handsome Özellikle son yıllarda Rihanna’nın giydiği marka olarak lanse edilince daha da ünlendi. 2015 Mayo ve Bikini modellerini sizlere sunuyoruz. Vintage tarzı bikiniler desenli mayolar oldukça hoş. Yurtdışında 150-200 dolar olan fiyatları Ülkemizde maalesef 1000-3000 tl arasında satışa sunuluyor.  Resmi web sitesi burada:  wearehandsome.comHandsome-mayo-bikini-1 Handsome-mayo-bikini-2 Handsome-mayo-bikini-3 Handsome-mayo-bikini-4

Handsome-mayo-bikini-5 Handsome-mayo-bikini-6
Handsome-mayo-bikini-7 Handsome-mayo-bikini-8 Handsome-mayo-bikini-9

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et